ul. Raczyńskiego 34  61 28 57 027 A A A
Archidiecezja Poznańska

Parafialny Zespół Caritas

Opiekun: p. Robert Strojny
Spotkania: termin podawany z wyprzedzeniem w ogłoszeniach duszpasterskich

Jako Parafialny Zespół Caritas zajmujemy się organizowaniem, koordynowaniem i kierowaniem kościelną działalnością charytatywną i opiekuńczą, jak również pracą formacyjną na polu charytatywnym, w duchu nauki Jezusa Chrystusa o miłosierdziu chrześcijańskim. Nasze akcje charytatywne to m.in. Akcja Aniołek, Tytka Charytatywna, Akcja Zajączek. Wszystkich chętnych, którzy chcą włączyć się w działalność charytatywną w ramach Zespołu Caritas, serdecznie zapraszamy do wspólnego działania!