ul. Raczyńskiego 34  61 28 57 027 A A A  
Parafia pw. Św. Wawrzyńca
i Parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Zaniemyślu
Archidiecezja Poznańska

śpiewnik na Boże Ciało "Pan idzie z Nieba" - do pobrania!

środa, 07-06-2023

śpiewnik na Boże Ciało "Pan idzie z Nieba" - do pobrania!

Zachęcamy do wspólnego śpiewu podczas procesji na chwałę Pana! Udostępniamy śpiewnik na Boże Ciało "Pan idzie z Nieba".

"Procesja z okazji uroczystości Bożego Ciała nazywana jest manifestacją wiary. Im większe zaangażowanie uczestników, tym silniejsze oddziaływanie manifestujących. Kto śpiewa, dwa razy się modli!"
W przeddzień Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa zapożyczamy od Tygodnik Katolicki Niedziela śpiewnik na Boże Ciało "Pan idzie z Nieba", aby umożliwić wszystkim uczestnictwo w tradycyjnej procesji z jak największym zaangażowaniem: https://www.niedziela.pl/download/spiewnik.pdf
Zachęcamy do wspólnego śpiewu podczas procesji na chwałę Pana!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM