ul. Raczyńskiego 34  61 28 57 027 A A A  
Parafia pw. Św. Wawrzyńca
i Parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Zaniemyślu
Archidiecezja Poznańska

Dożynki gminno-parafialne

poniedziałek, 21-08-2023

Dożynki gminno-parafialne

W najbliższą niedzielę (27 sierpnia) zapraszamy na tradycyjne świętowanie zakończonych żniw i prac polowych.

Najpierw podczas Mszy świętej w kościele pw. św. Wawrzyńca o godz. 14:00 podziękujmy Bogu za zebrane plony, a następnie w tradycyjnym obrzędzie - rolnikom za ich trudną i niezbędną dla nas wszystkich pracę.
Niech nasza obecność na tej uroczystości będzie wyrazem wdzięczności za to, że nie brakuje nam chleba, a Boża Opatrzność czuwa nad nami!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM